wanna be ripped.

29. srpna 2012 v 15:01
třetí den cvičím Ripped in 30 od Jillian a můžu jen doporučit. z 30 day shred mě bavil jen 1.level a tak jsem ho cvičila, když jsem neměla moc času, většinou večer. tohle je něco podobného, ale baví mě daleko víc a řekla bych, že to bude i trochu obtížnější, protože druhý den cítím svaly, to se mi s 30day shred už nestávalo (taky jsem ho cvičila už docela dlouho a na 2.level se mi nechtělo).
je to fajn a budu v tom pokračovat.

našla jsem si pár skvělých fitness blogů a přidala si je do seznamu na bloglovin, takže budu mít spoustu inspirace ke sportu a zdravému jídlu - v poslední době mě zase začalo bavit vaření a pečení zdravých dobrot a rozhlížím se po nových potravinách.

..
změna.
cítím ji ve vzduchu.

končí prázdniny, které pro mně znamenaly nekonečnou řadu depresí a nechuti k čemukoliv, ale daly mi snad alespoň nějaký posun kupředu - skončila jsem s bulimií (snad nadobro) a s nejhoršíma stavama spojenýma s jídlem. vím, že když se (i když jen podvědomě) budu uchylovat k PPP, povede to jen k celkovýmu zhoršení po fyzický i psychický stránce.
nemůžu se cítit dobře v žádným ohledu, když budu nenávidět sama sebe. potřebuju se cítit fajn, abych mohla začít něco dělat i v ostatních aspektech života maturantky (už ne budoucí, ale za týden už současné.

sport je nezbytný k posílení fyzické i psychické stránky.
-> Jillian, běh, rotoped a možná jumping, na který se chystám snad už rok.
zásadní je i postoj k jídlu. vyzkoušela jsem si diety, z nich vycházející přejídání a následně bulimii. je to kruh, ze kterýho chci jednou provždy ven. nedá se žít s pocitem nenávisti k sobě samé a nedá se žít, když vám jídlo ovládá myšlenky 24 hodin denně.
-> jídlo pravidelně, zdravě, dostatečně. jediná možná cesta.
ve spojení se sportem se snad dostaví i vytoužený váhový úbytek (nebo lépe - zlepšení viditelné v zrcadle a ne na váze).
ale hlavně - nehubnu.
žiju.

a až po tomhle všem může přijít na řadu škola - maturitní ročník, a příprava a příjmačky na vš.
snad se zčásti i těším.
snad je to znamení toho, že se chci konečně už posunout dál a ne toho, že jsem se doopravdy zbláznila.:D

snad je mi i jedno, jak odmaturuju a jaký výsledky v tom posledním roce budu mít. cílem je přežít a dostat se na architekturu.


we are gonna burn in hell anyway,
takže není čeho se bát, není důvod, proč neriskovat, proč cokoliv nezkusit.
možnosti jsou nekonečné a překážky si stavíme do cesty sami.

jak ríká téma týdne - "jdeme dál..".
 


Komentáře

1 carrie-skinny carrie-skinny | Web | 29. srpna 2012 v 22:53 | Reagovat

konecne si to pochopila :)))))))mam z teba radost :)

2 Zoya Zoya | Web | 30. srpna 2012 v 7:41 | Reagovat

gratuluji a děkuji za velmi pozitivní článek :) hned mě to nakoplo, udělám si dnes zdravý den..

3 Minnie* Minnie* | Web | 30. srpna 2012 v 19:04 | Reagovat

Se školou ti držim moc palce :)
A samozřejmě ti to přeju i s tim životnim stylem :) Pamatuju si, dřív .. jak jsi měla vzorové jídelníčky a všechno. Takže vim, že na to máš :))
Mě u Jill spíš nebaví, jak se to samý opakuje 10dní. A hodněkrát jsem už četla že ripped in 30 je těžší, tak určitě budeš mít pěkné výsledky :) A tenhle program to je myslim ale delší ne? teď teda nevim, ale myslim, že jsem někde četla že jsou to 4levely, takže 40dní(?) no netušim, to už bych asi nedala :D i když ono jde o tom si jenom zvyknout :)

4 Catharina Catharina | Web | 30. srpna 2012 v 21:55 | Reagovat

Víš, nejhorší je s těma dietama přestat. Vím to z vlastní zkušenosti a poslední týden se mi taky nedaří a už mi v hlavě našeptává hlásek ěco o dietách a tak. Je pravda, že nefungují. Vím to já, víš to i ty. Chceš změnu ale bude těžká. Držím palce. Protože nevím jak ty, ale já mám u zdravého jídla pořád (protože jím zdravé porce, takže celkem dost) pocit, že jím hodně = přiberu. Ale...
Držím ti palce, jsem ráda, že budu u tebe číst pozitivní články, bude to změna. A tu chceš že? :-) Držím palce!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.