zapomenutá.

10. července 2012 v 22:57
lost in the big world.
in everything, its too complicated.
in myself.

just trying to survive.
trying to swim.
but just..
sinking.

and trying not to think.
because
if you think too much,
you will too much know.
and you will never be able to live your previous life.

how everyone live theirs.
without reason?
just because we are alive?

what should i do?
and..
why?

where is the reason?
i need some.
otherwise i am going to be lost forever.
or until i die.
 


Komentáře

1 kimi kimi | Web | 11. července 2012 v 18:21 | Reagovat

Ano, u nás na fakultě v tomhle oboru je chemie jen v prváku. Jinde je to možná jinak. Mě ta chemie ale úplně už stačila! :) Tělocvik máme volitelný, tohle se tam fakt neřeší. Je rozdíl mezi výživovými poradci, kteří radí především jak zhubnout a nutričním terapeutem, který je orientovaný spíš na nemocnici- dietní systém, spíš léčebná strava. Redukční diety to je jen jedna malá část, ikdyž pro většinu nejzajímavější- což pak může být na tomhle oboru zklamáním. S tím, že záleží na tobě jsem myslela přesně to co píšeš, hlavně tedy to samovzdělávání. S tím uplatněním já sama doufám, že to nebude tak hrozné. Kdo má odvahu, může si zařídit vlastní poradnu, jinak je uplatnění v nemocnicích, v domovech důchodců, různých ústavech, lázních... tam kde se stravuje větší počet lidí, nebo fitness centra. Dneska má problém sehnat práci kdekdo... Záleží asi dost na tom kde bydlíš a jaké máš známé a taky dost na štěstí. Já si přeju tuhle práci dělat, být v tom dobrá, snad mi to vyjde.
Na Krétu se moc těším. Ty vyrážíš někam na dovolenou?
Nevím jaká je architektura, ale nestojí to aspoň za pokus?

2 confused confused | Web | 12. července 2012 v 10:20 | Reagovat

To je krásný. Úplně se v tom vidim.

where is the reason?
i need some.

Přesně to si říkám pořád. Děsím se toho, že bych jenom přežívala, že bych umřela a bylo to jako nic. Prostě konec. Že bych nic nedokázala, chápeš, že by prostě po mě nic nezbylo.

Jo, to je mi jasný, že je tam jiná kultura a takhle, jenže to by mi právě vyhovovalo. Vždycky jsem měla nejlepší přátele mezi cizincema, nejlepší kamarádka je američanka, takže ty jiný kultury mě spíš fascinujou a tak nějak přitahujou. Občas mám prostě pocit, jako bych se narodila nesprávně :D Ale nikdy nevím, jak to bude. Říkám si, že je to všechno ještě daleko, ale oni ty 4 roky utečou dost rychle... Vlastně nad tím přemýšlím celý prázdniny, že prostě budu muset ve škole makat co nejvíc, abych se třeba někam mohla dostat na stipendium, aspoň na půlrok, abych to zažila. :) Třeba máme nepovinně španělštinu a mě nabídnul profesor, abych se douila kus učebnice, že mám na to, abych přeskočila jeden rok, čehož jsem se hned chytla :D Fakt doufám, že mi to vyjde no :D A plánuju si ještě udělat z fj a aj ty různý certifikáty... to se hodí prostě, tak proč ne. Jenom mě docela děsí cena těch anglickejch... :D

Hele, jak jsi říkala o tý architektuře, přece bys to nakonec mohla zkusit, ne? Já vim, že je fakt hodně těžká, ale dá se to zvládnout. Došlo mi totiž, že muj otec vlastně dělal nejdřív ekonomku, kvůli rodičům, ale architekturu dělal jen tak pro radost, nevím jestli jí pak šel i studovat, ale asi ne. No a je z něho filmovej architekt a zároveň i tak trochu ten "normální" architekt - předělal totálně od základů chatu, barák, ... Jestli pro to máš cit a chtěla bys to dělat, tak myslim, že za zkoušku by to stálo nakonec :)

3 Saphire (dirty liar) Saphire (dirty liar) | Web | 13. července 2012 v 20:19 | Reagovat

i'm in here, can anybody see me, can anybody help..

4 KayaSc. KayaSc. | Web | 27. července 2012 v 23:44 | Reagovat

Na otázku proč nenalezneš smysluplnou a jasnou odpověď.

otázka PROČ, nás zničí.

where is the reason?
i need some.
otherwise i am going to be lost forever.
or until i die.

nechápu,
jak ostatní žijou.
jak můžou žít ty nesmyslné životy v tohle šílenym světě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.