// surprise.

31. května 2012 v 16:22
Jela jsem o víkendu na naší chalupu s tím, že si trochu odpočinu, projdu se po lese, pomůžu jim s natíráním štítu, ale hlavně, že nebudu poslouchat bratrovo nervozní okřikování, ať jsem sakra zticha, nemlátím dveřma, vypnu tu hudbu, nedejchám, protože se potřebuje učit na maturitu. Mimochodem už to má za sebou, samý jedničky kromě státní matiky, kde má za dva (a to jen z toho důvodu, že mu začal mobil pípat nějaký upozornění, tak radši skončil, aniž měl hotový poslední tři příklady).
Na chalupu tradičně odvážíme hromady starejch věcí, který by se daly označit za nepotřebnej bordel, ale nějak se nám ho nechce vyhazovat. Z nějakýho záchvatu sentimentality jsem se tím bordelem začala probírat a zkoumat "poklady", který jsme tam jako malý děti nechaly. A nějak jsem se dostala ke starejm fotkám a milostnejm dopisům mejch rodičů.
Po svatbě táta musel odjet na druhou stranu republiky na vojnu (fakt nechápu, jak to máma mohla zvládnout, přes rok ho po svadbě nevidět a tak) a tak si mohli jenom psát. Jestli jste viděli film Dear John, jeden z mejch oblíbenejch, tak si ty dopisy představte jako něco takovýho. Očíslovaný, skoro nečitelně psaný, nešťastný, zamilovaný, s hroznejma pravopisnejma chybama.:D
Bylo to hezký a místama i vtipný. Ale nějak mi to nešlo dohromady s tím, jak je znám teď. Skoro jako by to byli jiný lidi. Ne v tom špatným smyslu, ale prostě..jiný. Zvláštní.
 


Komentáře

1 LamyLucy LamyLucy | 31. května 2012 v 19:05 | Reagovat

To je strašně hezký, když něco takovýho najdeš :) Je to jako poklad :) Muselo to bejt hrozně dojemný číst.

Matura dává na nervy zabrat, hlavně že už to má za sebou ;)

2 A. A. | 31. května 2012 v 19:57 | Reagovat

wow..zvlášstní..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.