// lost in time.

9. května 2012 v 19:54
Nic nestíhám a nic nedělám.
Nemám čas a málo spím, ale jinak se už v poledne těším, aby den rychle utelk a byl večer.
Měla jsem tolik času "než bude květen" "než mi bude 18" "než budu dělat závěrečky v autoškole" "než budou maturity"..kouknu se do kalendáře a..co to má bejt? Kam se poděly všechny ty dny? Kde jsem to byla? Cože jsem to dělala?
Nechápu.

Opět mám problémy s jídlem, nevím co jíst, jím špatně a doma mám nutkání se přejídat a občas to skončí..špatně.
Posunuju svoje cíle z "do prázdnin" na "do začátku školního roku". Fajn no. Oukej.

Je mi špatně z rozhodování se a z přemýšlení o budoucnosti. Musím se rozhodnout, co budu dělat celej život. Pořád bylo dost času a teď.. I´m not ready for this!!
Přístí ročník bude maturitní, takže se musím rozhodnout do podzimu, kam se jako budu hlásit. Moje "vysněná" architektura se ukazuje jako doprdele těžkej obor, náročný studium, hnusná matika, umělecký kreslení, nechutná fyzika, spousta projektů, málo spánku, žádnej volnej čas. Nejsem si vůbec jistá, jestli bych to zvládala. Spíš ne než jo.
Jenže jediná další věc, co by mě celkem zajímala je obor nutriční terapeut, což ovšem nevim jak bych zvládala z hlediska psychickýho a mejch problémů s jídlem. A navím mi to přijde..já nevim, neperspektivní?
Jinak mám na výběr jen humanitní obory, ty mi byly vždycky nejbližší, ale studovat jazyky, češtinu, psychologii, sociologii..nevidím pro to moc využití.
Jestli máte některý jakejkoliv nápad, sem s ním.

Přijdu si jak ustrašená malá holčička ve světě dospělech, co se panicky bojí vyspělejch vztahů, zodpovědnosti, samostatnosti a vidí se stále jako dítě.

Tumblr_m3ro6ovjuw1rpt2juo1_500_large

Tumblr_m3ayb53rqt1qey8eho1_500_large

149725_3111423950377_1407733571_32293642_344280595_n_large
 


Komentáře

1 Saphire Saphire | Web | 9. května 2012 v 20:12 | Reagovat

Nutriční terapeut! Jo, mě hrozně láká, hlavně v poslední době. Ale vzhledem k tomu, že na střední končím a nemám žádný další plán..nevím..

fuck the future

fuck..

2 Fittie Fittie | Web | 9. května 2012 v 20:26 | Reagovat

Obor nutriční terapeut? Zní dobře .. nenapíše mi o tom něco víc - jako co k tomu potřebuješ a tak? Celkem by mě to zajímalo. :)
Jinak. Vždyť .. už si byla ok. Teda jsi tak působila. Nenech se zase stáhnout. Prosím. Teď . Vstaň a něco dělej (jo di mi napsat komentář o nutričním terapeutovi! :D) .. užívej si počasí, di na kolo, neužírej se. :) Všechno  bude lepší. Hned. Uvidíš. Pak tě to začne bavit. Bavit žít.. A bude to.
Jinak měla jsem to podobný.. Od září. První že do října. NEKLAPLO. Pak že do listopadu. Zas NIC. Pak do vánoc,nového roku, do lyžáku, do velké oslavy .. Bum, je tu duben a já? NA STEJNÉM MÍSTĚ. Pak jsem se celkem konečně rozhoupala ikdyž to pořád není 100% a tak jak bych chtěla, cítím se líp. Dávám si zabrat na bruslích, chci se zlepšovat. Cítím jak se mi zpevnili stehna a zadek. Chci zamakat na břichu .. a říkám si. DO LÉTA. . tak snad mi to KONEČNĚ vyjde. Počítám dny. Doufám že jich bude 60 . 12 dní sem se nepřejedla.. je to málo.. já vím ale chci mít zítra 13 .. a pak někdy vytoužených 21 .. a pak .. pak aby to už bylo normální .. Dnes sem si sice po večeři dala ještě navíc 2 kostičky čokolády a pár haribo .. ale pak sem si šla zacvičit (pro lepší pocit) řeknu si nevzdám to kvůli těmhle dvou blbým věcem. Dnes sem to celkem flákala s jídlem ( salát s pečivem na oběd i večeři)  tak to asi chtělo daň že musím jíst líp a ne jenom na salátech. Takže jedu dál. Tohle mě nezastaví.

3 Saphire Saphire | Web | 9. května 2012 v 20:35 | Reagovat

měla jsem odklad, takže ještě prvák

blablabla, nemám ponětí, co píšu.. chci tetování, pírs, zelenomodrý vlasy..jinej život..kde ho koupit?

chtělo by to nějakej pořádnej budík, kterej by tě doopravdy probudil, jinak bude každej den pořád to samé, jakési "probuzení" a bloudění po světě..v nicotě a strachu

4 Saphire Saphire | Web | 9. května 2012 v 20:53 | Reagovat

končím v prváku, nemá to smysl..

možná je jistým způsobem dobře, že žiju s matkou a otcem, kdybych byla sama, jen bych ležela a čekala až chcípnu (bych stejně dřív shnila), takhle se alespoň sem tam pohnu..

vidíš! máme docela dobré nápady

5 Fittie Fittie | Web | 9. května 2012 v 20:54 | Reagovat

Brusle si určitě pořiď ! .. neznám lepší odreagovák, vážně. Měla jsem ráda kolo, teď je mi malé tak ho nesnáším :D Ale brusle,.. to je vážně nejlepší věc ze sportu co existuje ... Teď sem učila bruslit jednu známou :) minulý týden .. jezdili jsem 6x týdně. . a už umí perfektně bruslit.. Včera ujela jednorázově 15 kilometrů , což si myslím že po týdnu je dobré..
Takže investice dosti dobrá :D + vidím pevnější stehna (ok, sice ne po týdnu :D ale jsou.. možná na tom něco bude. )
Sakra.. chemie? Biola? :D Dva předměty.. co.. tak nějak, aaaaa.. Nemám ráda :D
Jo já taky někoho potřebuju k tomu.. abyhc něco dělala. teď momentálně je to ta příbuzná, je to divný ale baví mě to. Tak těch haribo.. nebylo pár :D byly to takové ty "useknuté pendreky" :D jestli víš co myslím.. a dohromady by to tři klasické (naštěstí ne velké  ! :D) dalo.. takže nic moc jako v 7 večír :D Ale.. nebylo mi těžko, přešla sem to s chladnou hlavou a ZASTAVILA SEM SE. Což.. považuju za největší úspěch. Tělo asi vážně ještě něco chtělo :/ ..No a ta čokoláda by mě ani nějak neštvala.. KDYBYCH na ní nebyla alergická . To je to. Už cítím jak mi skáče vyrážka nad stehnem . SHIT. to sem si zas pomohla. Už nesmím. Ne. To si nemůžu říkat jinak si zase dám :D Prostě jenom si říct "přemýšlej sakra!" :D
Achjo, zase se ti tady rozepisuju s kecama které tě nezajímají .. blaah. Promiň. Sem už taková , všechno okecat.
A zkus si najít někoho k sobě. Potáhne se to líp. I třeba s kým si o tom budeš psát , třeba ne přes blog ale soukroměji. Ehm, tak mě napadá .. nechceš to zkusit , nějak pomoct? Nakopnout? :D OK, asi nebudu moc dobrý parťák s těma kecama ale třeba.. :D třeba. Jak chceš , musíš na to sama přijít a nikdo tě nesmí nutit. Každopádně není čas ztrácet čas! :)

6 Anonym Anonym | 9. května 2012 v 22:11 | Reagovat

Mediální studia, zkus se podívat o čem to je. Nebo třeba žurnalistika?

7 LamyLucy LamyLucy | 9. května 2012 v 22:23 | Reagovat

Ty jo já jsem zrovna ten nejmíŇ rozhodnej člověk, co se vysoký školy týče :D !!! Takže s tím ti asi neporadím, ale jedno najisto - tu arhitekturu alespoň zkus. ZKUS TO. Tím nic neztratíš!!! Na literaturu to nemá cenu, ale když zapátráš a půjdeš podrobně, určitě najdeš obor, kterej má využití. Taky mě baví humanitní a prostě je to problém. Co třeba práva, to by tě bavilo?

Hlavně přestaŇ věci odkládat. To je co nejcennější, co ti můžu poradit a myslím to smrtelně vážně.
Prostě se ROZHODNI. Ten pocit uspokojení za to potom stojí :)

8 Fittie Fittie | Web | 10. května 2012 v 17:30 | Reagovat

Já jezdím po silnicích :D
Jinak .. poslala sem ti mejl :)

9 Saphire Saphire | Web | 10. května 2012 v 17:57 | Reagovat

Ale..já přeci problémy nemám. Jsem jenom líná svině. Cvok, magor. Špína.
Jen třídní učitelka dala matce číslo na psychiatra a matka mi tu s tím otravuje, nemám na to náladu, takže už prostě jenom říkám "Běž do prdele." A ona nic. Co taky může udělat..
Ona by byla střední na pohodu, jistě, ale já měla problémy už na základce, pořád je to to samé - nechodím tam a když tam jsem, nic nedělám. Jsou dny, kdy nedokážu ani vstát z postele, jsem tak hnusná, tlustá, odporná a chci se už jenom zabít, ano, občas do školy jdu, na jeden dva dny, aby se neřeklo. Ale neučím se, nemám na to, když přijdu domů, lehnu si a pokračuji v tom,  kde jsem skončila. Moje známky ve škole jsou vlastně jen pětky a jedničky, to proto, že nedokážu do testu nic napsat, když nevím všechno. Víš jak, buď všechno nebo nic. A častěji volím to nic. Někde mám i 100%ní a 80%ní absenci. Propadám z jedenácti předmětů. A říkám si.. a co? Já nechci nikam jinam, nechci studovat, nechci pracovat, nic..
Já nevím, možná bych  se měla probrat, jenže mně tenhle život nepřijde jako život, nepřijde mi to skutečné..
Stejně mě matka s otcem nenávidí, možná já nenávidím víc je, nevím. Jsou to jenom samé kecy, rány, nadávky a řeči, že jsem uchýlná, že půjdu do blázince nebo do pasťáku atd.. Občas matka udělá otci scénu, začne brečet a zvlyká "nenechávej mě to s ní, já se bojím, ona mě v noci zabije" .. atd. Chápeš to? Třeba mi i sebrala zapalovač, že se bojí, že jí zapálím. Prostě jí hrabě, však..alkoholička.. Nemám na tohle nervy, nemám na to vůbec. Já vím, že se moc rozepisuju a je to o hovně. Ale mně je někdy tak.. že toho mám v sobě tolik zároveň s tím prázdnem a při jistých chvílích to musí ven, jinak jsem ticho a nedělám kravál, fakt ne. Jen jsou ty chvíle.. fakt bych radši nebyla..

10 Minie Minie | 10. května 2012 v 18:17 | Reagovat

ahoj, haha, tak tomu neuvěříš - příští rok maturuju, taky sem měla hubnoucí i životní cíle do 18, který nedávno byly, a nesplnily se, taky chci jít na architekturu, ale taky se bojím, že to nevyjde. A aby toho nebylo málo, taky si dělám zadní vrátka v nutričních oborech nebo jazycích :D... život je pes

11 B. B. | Web | 10. května 2012 v 18:25 | Reagovat

[10]: myslíš to vážně?..:D dobrá náhoda. kdo vůbec jsi? :P slečna bez blogu sledující blogy?

12 Strawberrie Strawberrie | Web | 10. května 2012 v 19:31 | Reagovat

Kuk :)...jsem bývalá Camille z mon-secret.blog.cz ...začíná znovu někde jinde. Jestli chceš být nadále mým SB, napiš mi to prosím na nový blog :). Moc děkuji ;).

Jestli ti můžu poradit s oborem...ARCHITEKTURA! Jednoznačně! Chceš to dělat? Těch pár odporných let na VŠ zvládneš! Nebo chceš více méně v pohodě, klídku vystudovat VŠ a pak celý život myslet na to, že bys chtěla dělat něco úplně jiného? Vím jaké to je, jít do neznáma, hnát se do něčeho tak složitého. Také příští rok maturuji, také jsem si vyhlídla ne zrovna lehký obor :)). Zvládneme to!

13 Minie Minie | 11. května 2012 v 15:38 | Reagovat

[10]: Jojo, slečna bez blogu sledující blogy :D...blog bych na jednu stranu taky chtěla, ale vím, že bych se mu nevěnovala tak, jak bych chtěla. Sama víš, kolik je rok před maturou práce. Taky jedu mimochodem o prázdninách na arch. kurz :D

14 B. B. | Web | 11. května 2012 v 16:02 | Reagovat

[13]: já neberu blog jako něco, kam MUSÍŠ pořád pravidelně psát, prostě píšu, když si potřebuju utřídit utřídit myšlenky nebo  tak. jinak, kolik je práce vím, ale v praxi toho v podstatě moc nedělám. takže nechci vidět ten příští rok? :D
jedeš...? :D kam?
jestli chceš, můžeš mi odepsat na mail - resuscitate-me@seznam.cz

15 KayaSc. KayaSc. | Web | 13. května 2012 v 23:46 | Reagovat

"ustrašená malá holčička ve světě dospělejch"

v tomhle článku se vidim.
+ s tim, že nevim absolutně, co budoucnost, co chci dělat.
Jdi si za tou architekturou. Mít cíl. důležitý.

nechápu jak ten čas letí.
Vždyť už je květen?
tak to jsem nestihla nic, co sem chtěla.
kde sem byla?
to je z toho že přežíváme, nevnímáme realitu, civíme do zdi.

nutriční terapeut,. taky by mě to zajímalo,
ale těžký se do toho ještě víc zamotat.

..
btw. mohla bys něco napsat. píšeš skvěle.
jenže lidi nechápou,
asi jako Hesseho nechápou, nechápali.
žurnalistka?

myslim, že přihlášek můžeme dát neomezeně.
ale stůj si za architekturou.
to bych tě zas kopla do prdele já, kdyby ses na to vykašlala ze strachu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.