// jahodová sezóna.

27. května 2012 v 12:31
Před chvílí jsem ochutnala první jahody tohohle roku (ty růžový bez chuti ze supermarketu se nepočítaj). Nechápu, jak někdo může nejíst ovoce. Máme i zelený jablka, žlutej meloun, kiwi, banány, grepy..♥ A zeleniny taky spoustu, i když až v létě budu moct trhat čerstvý rajčata ze zahrahy ještě teplý od sluníčka..těm se nic nevyrovná!
Mám tohle období ráda. Místo zmrzliny si dávám zamražovat jogurty anebo dělám zmrzliny domácí z ovoce (jahody!).

Byla jsem s našima na chalupě, jen pátek sobota. Byli jsme se projít a pak jsem si vzala ven deku a že se budu učit. Celý odpoledne ale padlo na poslouchání písniček a čtení Elle. No co nadělám.

Z hubnutí není teď vůbec nic, nedokážu to odhadnout a často to s jídlem v množství přeháním. Následujou samozřejmě výčitky a chuť dostat to pryč. Vidím na sobě, jak přibírám. Budu se napořád točit mezi 55 a 60 kilama, nice. Za celej rok jsem se jinam nedostala.

Bejvalej mi psal, že mě miluje. Copak nechápe, že mu takhle je líp než se mnou? Ještě si neuvědomil, co jsem za člověka? Drž se ode mě dál, M. Chtěla jsem, abysme "byli přátelé", ale jestli mě nedokážeš přestat milovat a zkoušet mě přesvědčovat, abych nám dala ještě šanci, donutím tě mě nenávidět. To co si zasloužím.
S L. už jsem se zase skoro dva tejdny neviděla. Čekám, jestli mi napíše a nejsem si jistá, jestli on to nechává na mě, protože ví, že na mě nemůže tlačit a čeká, ažco udělám já. Anebo jestli jsem mu naprosto ukradená a jestli se naposled přesvědčil, že já jsem já a že není vlastně vůbec o co stát.
S nejlepší kámoškou jsme nikdy nebyly tak..cizí. Bavíme se spolu, ale většinou jen o nedůležitejch věcech a jen proto, že jsme spolu ve škole. Až budou prázdniny, tipuju, že se ani pořádně neuvidíme. Chybí mi doby, kdy jsme byly jedna pro druhou nejbližší člověk.
Jiná "kamarádka" se chová tak, že jí snad už ani za kamarádku považovat nemůžu. Je to ten typ člověka, co jí záleží jen na tom, aby byla ve všem lepší než lidi okolo, pomlouvá, snaží se bejt oblíbená. Kromě školy nemá žádnej vlastní život a tak se jen učí a nesnese, když je někdo lepší než ona. Třeba já, přestože na učení většinou zvysoka.. A protože jsem udělala závěrečky z autoškoly napoprvý, zatímco ona až napodruhý, naštvala se na mě. Jako kde to jsme? Na základce?
Nechápu lidi, proč se chovaj jak se chovaj? Nerozumím..

Ve škole se šírí drby (ha, mám je zrovna od tý "kamarádky") o jedný holce. Prej má anorexii - prej moc nejí a zvrací na záchodě, takže spíš bulimii, ale tak to je jim jedno, hlavně že maj o čem drbat. Není vyhublá, ale v poslední době zhubla. Prej jí holky přistihly na záchodě, ona se s nima přestala bavit a je nenapadlo nic lepšího než s tim jíd za třídní. Krávy! Nemám na to co říct, zůstala jsem čumět s výrazem wtf?!
Jestli je to pravda, chtěla bych s tou holkou třeba mluvit. Je mi jí líto, teď jí budou všichni řešit. Těžko jí ale můžu něco říct, předpokládám, že by se se mnou nebavila, ani se pořádně neznáme.

Anyway..mám pocit, že na ničem z toho pořádně nezáleží.
Nejsem součástí toho, co se děje okolo mě a asi ani nechci.
Nemám sílu se změnit a takhle sama se sebou nevydržím.
Stojí mě spoustu síly jen vstát a ještě víc podívat se do zrcadla a uvědomit si, kdo jsem. Pak bych si šla nejradši zase lehnout.
Už se nikdy nevzbudit.

PS pro SAPHIRE - Ozvi se!
 


Komentáře

1 A. A. | 27. května 2012 v 13:22 | Reagovat

Ti napsal, že tě miluje?! Omg to snad né. Né že bych nechtěla,a byste spolu třeba byli, ale myslim, že to prostě teď není vhodný, snaž se to brát tak nějak slušně, nechtěj, aby tě nenáviděl, buď k němu milá a všechno, ale urči hranice, přes který nejede vlak.
S L. nevím. Ale nedáš nic za to, když mu napíšeš, tak proč to nezkusit ? :)
S nej kámoškou je mi to líto, co se pořádně stalo, že je to teď takový? Ale možná je to tim, jak každá vedete svůj život. Člověk dospívá. Já s nej kámoškou už taky nejsme, co jsme bejvaly, sice jsme tu pořád jedna pro druhou, ale taky už to není takový, ale snažíme se ten náš vztah pořád udržovat na nejlepší úrovni. To je tim časem, nevím, jak to popsat. Jestli se o váš vztah nebudete strat a řešit ho, tak půjde do háje. Je to skoro jako vztah s klukem to holčičí kámošení :D.

A jseš dobré srdce, že chceš tý holce pomoct ♥ Taky bych chtěla mluvit se spoustou lidí a poraddit jim, protože vim, jaký maj problémy. Většinou si na to taky netroufnu, protože se skoro neznáme. Ale myslim, že by se mělo v životě vyzkoušet co nejvíc věcí. Co ti udělá to, když jí třeba napíšeš? Ale né hned co jí je, pomalu, ahoj, jak je, atd. Když se s tebou nebude bavit, okey, nic se nestalo. A nějaký pomluvy ti můžou bejt ukradený, stejně jso to jenom slova, to ti neublíží..:)

2 Fittie Fittie | Web | 27. května 2012 v 13:53 | Reagovat

Jo, přesně! Jahody,lét,ovoce,maliny,borůvky,třešně! <33  všechno , nejlepšíí ! Já dnes měla na snídani taky domácí jahody, včera sem nasbírala přes 300g! :D A .. NE NEDÁ SE TO SROVNAT. TO CO PRODÁVAJÍ NEJSOU JAHODY.
A s tou zmrzkou to děláme stejně! :D
A to s tím "budu se učit ".. máme uplně stejně , skončím u časopisů :D
S kamarádkou to mám stejně - .. taky jsme si tak nějak víc cizí a vubec nevím jak to bude přes prázdniny.. a tu tvoji druhou kámošku ? absolutně nechápu a nesnáším takový lidi!

3 amonn amonn | Web | 27. května 2012 v 16:14 | Reagovat

Ahoj, děkuju za milý komentář, ale znáš to, vždy je co zlepšovat .) Jinak k prvnímu odstavci tvého článku - mám alergii na kyselinu listovou, tudíž na všechno ovoce a zeleninu v syrovém stavu .)) takže ti jahody závidím .)

4 F. F. | Web | 27. května 2012 v 16:39 | Reagovat

Řeknu to takhle. Ve škole to mám stejný...akorát tam jde o vztahy, nevím zda se mi to zdá nebo se to fakt děje. Příjde mi že holky neřeší nic jiného než vztahy se svýma klukama, samozřejmě se vytahují se svýma přítelama, předhánějí se o tom kdo co dělal o víkendu, kdo měl hezčí zážitky s přítelem a tak...
Jelikož všechny mají přítele cca 17 let (svůj věk) a já mám o 3 roky staršího přítele tak to je znát. Jejich přítelové žárlí uplně na všechno a ten můj bere to že se bavím s kámošem v pohodě - to je úplně normální.

Takže se taky pomalu nemám ve škole s kým bavit, bavím se s těma co přítele nemaj...protože poslouchat denně ''To víš to my jsme šli do aquaparku...potom na pouť, potom sme šli na večeři a potom sme šli do kina'' mě fakt nebaví...příjde mi to jako vytahování, nebo se mýlím?

S tou holkou mě to mrzí, jsou to krávy když to řeší, to nemaj nic jinýho na práci? Ať řešej svůj život....takový holky bych naházela do jednoho pytle a odnesla do specialní školy DRBŮ. Jakmile nezapadáš tak tě pomlouvají...jako u nás, když já nechodím s přítelem každý víken na diskotéky, nechodím s ním na výlety tak sem divná...místo toho si deme radši sednout s jeho kámošema do hospody, to je mnohem příjemější než kdybych je měla celej večer na diskotéce poslouchat.

A k těm jahodám jak si psala....BOŽE NÉ :D řekla sem mámě že mi chutnaj jahody a co myslíš že udělala ? :D Koupila jahody, jahodový jogurty, jahodovej kefír, jahodový müslli, jahodový VŠECHNO  :D je mi zle :D tak teď zase pro změnu jím banány :D

5 Fittie Fittie | Web | 27. května 2012 v 21:06 | Reagovat

Máme tu auta a dokonce i kopce! :D A to celkem dost.. a taky hrby a kamínky kdyby tě to zajímalo :D A nejblížší cyklostezku 4 km od nás .. která má 2 kilometry :D a pak další cýklostezku, který je už hezčí a vymakanější a tá je asi 7 km od nás .. tam sem byla včera, po delší době :D Ale je to zvláštní, někdy se doveze autem na cyklo, projede se a jede domů :D Já musím na bruslích na cyklo pak teda po ní a pak zase zpět :D No co. Aspoň víc máknu! :D

6 Chantal Chantal | Web | 27. května 2012 v 21:42 | Reagovat

Chudák holka ... nechápu takovej přístup, vidí někoho kdo zhubne a nařknou ho z anorexie? a ještě to, že jdou za třídní? :D co to je jako .. stejně jako ta tvá kámoška :D:D prostě a co, že uděláš zkoušky, máš se jí za to omlouvat? :D Pardon, nechápu :D

Snad M. trochu poleví :/ a s L. nevím ani co poradit :(

♥ drž se

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.