// just another shit.

6. dubna 2012 v 16:56
L. Myslím na něj pár dní skoro v kuse, až si nejsem jistá, kolik z toho něčeho mezi náma doopravdy je anebo jsem si to vymyslela.
Vždycky tady byl, blízko. Někdy jsem ho pár měsíců neviděla, někdy jsme si psali každej den, někdy po měsíci. Ale pořád mám ten pocit, že ho "mám", nějakým divným pokrouceným způsobem, protože o něm nemůžu říct, že je to kamarád, ani nemůžu tvrdit, že jsem ho někdy milovala. Ale pokaždý, když se s ním vidím,působí to na mě. Je to neznámě známej člověk, i když tak moc dobře ho neznnám, ale mám pocit, že on mě zná z lidí okolo mě v jistým smyslu nejlíp. Jsem schopná říct (spíš napsat) věci, co bych nikdy neřekla nikomu jinýmu.
Nedokážu se rozhodnout, jestli mám za to něco, co možná je a možná by být mohlo, bojovat. Jestli se snažit. Vidět, mluvit, poslouchat, vnímat, být, riskovat. Nebo se na to vykašlat, nic neriskovat, zůstat v bezpečí, sama, nic nemuset, bezpečně snít.
Tuším, že kdybych chtěla a našla tu odvahu, zkusil by to. Nevykašlal se na mě už tolikrát, i když jsem ho tolikrát zklamala, tolikrát utekla, lhala a byla lhostejná.
Má mě rád? Prej.. Možná. Nevím, jestli věřit, ale..asi věřím. Jen je nezvyklý, mít kolem sebe někoho, kdo vás zná. Mluvit o tom, co se ve vás děje, s někým doopravdy, říct to nahlas a vyjádřit to tak, aby to ten druhej pochopil.
Má mě rád? Nechápu a nepochopím.
Ale nic nemůže přece trvat věčně, ani jeho trpělivost a pochopení. Už pro něj tolik neznamenám a..nevím, jestli by pochopil.
Asi si stejně jen namluvám, že jsem pro něho Něco a ne jen anonymní někdo, koho kdysi znal.
Ztrácím tu myšlenku, co jsem chtěla sdělit.
 


Komentáře

1 Saphire Saphire | Web | 6. dubna 2012 v 17:43 | Reagovat

Je z tebe cítit, že tě k němu už něco pojí, je to fajn, věř, drž se ho..

2 LamyLucy LamyLucy | 6. dubna 2012 v 18:11 | Reagovat

Máš ho ráda a určitě je pro tebe důležitý člověk ..
Takže ho neodháněj pryč :* :)

3 Annabelle Annabelle | Web | 6. dubna 2012 v 18:13 | Reagovat

Taky to takhle mám s M. Nemůžu říct, že je můj ale "něco" tam je. Jestli ti ON stojí za ten boj, tak jen do toho. Ale i kdyby ti za to nestál, já bych to zkusila. Aby nebyla nuda a abys měla nějakej cíl. Ale musíš počítat i sitm, že nemusíš uspět. Ale vždycky je nejlepší zkusit aspoň něco než radši vůbec nic ;)

4 KayaSc. KayaSc. | Web | 6. dubna 2012 v 18:51 | Reagovat

Taky když na něčím přemýšlím dlouho a moc, mám pocit, že už si věci domýšlím, že se to tak nestalo, a ztrácím se v realitě a představách.

Proč je tak těžký bojovat za něco co bychom chtěli?
Nelze uvěřit, že by nás někdo mohl mít upřímně rád, když se sami nenávidíme.
Vypadá to, že ti na něm fakt záleží a že si rozumíte. Že on by byl schopen to všechno pojmout.
a já bych byla jedině ráda, kdyby vám to vyšlo.
Řekla bych ti vzhůru do boje! Ale sama bych to nejspíš nezvládla.

Rozhodně to, ale nevzdávej a neodmítej ho. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.