20 (36)

2. února 2012 v 19:53
FOOD
S. tmavá houska, půl tvarohu b.t., semínka (po hrsti lněných a slunečnicových), pomeranč
Sv. velké jablko
O. zeleninový salát s krabími tyčinkami, 30% eidam (cca 60g)
Sv. clz kaiserka, půl tvarohu
Ve. ovofit

DRINK - čaje, voda

WORKOUT - cca 30 min nějakýho aerobiku spojenýho s posilováním ve škole, Jillian Level 2

Na hory jsem nakonec nejela.
Nechuť k životu pořád trvá.
Vždycky večer je to nejhorší.
Straním se lidí a nejradši jsem sama.

Cítím stres a tlak, ze streny přítele hlavně, což je..just crazy..protože to není ani jeho vina, ale já prostě mám pocit, že s ním musím být, ne protože bych chtěla, ale protože jsme spolu a zejtra máme oba dva volno. A přitom bych nejradši proflákala den sama doma. Jsem hrozně moc zmatená. Chci teda bejt s ním vůbec? Vlastně asi nechci bejt s nikým, nechci bejt nikdo, nic, chci se rozpustit v slzách a zůstat jen vzpomínkou. Ale kdo by na mě vzpomínal.
Nechci už být mnou. Chci být někým jiným. Někým, kdo umí žít.

Jsem prázdná a zároveň tak plná těch nejhorších pocitů a myšlenek. To prázdno uvnitř mě ničí.
Jak moc velká je ta chuť aspoň zkusit to prázdno na chvíli zaplnit jídlem, bože máme doma tolik skvělýho jídla, všechno by to zmizelo. A na chvíli by zmizela i ta prázdnota.
Ale já nemůžu, nesmím. Ta prázdnota se jídlem nezaplní. A přijdou výčitky. A skončí to samozřejmě v záchodě. A následovat bude ještě větší sebenenávist a chuť konečně už chcípnout. Haha, jak moc dobře znám ten pořád dokola se opakující vzorec.

Omlouvám se všem za tyhle depresivní články, "normální" lidi to může asi děsit. Potřebuju si to ujasnit sama se sebou. Nějak to vyjádřit. Ale všechno a nic vyjádřit nejde, na to slova nestačí. A stejně tak na pocity.

Zajímalo by mě, jestli mi bude líp, až zhubnu. A taky jestli se mi to vůbec povede. Vlastně nechápu, jak teď můžu jíst tak normálně. Nemám ani trochu objektivní názor co se týče jídla. Potřebovala bych vědět, jak jíst, abych hubla (a ne rychlostí kila za dva měsíce, i když i to by pro mě byl úspěch, nejvíc bych ocenila kilo tak za tejden možná dva?), ale zároveň dodávala tělu, co potřebuje. Protože kdybych zhubla nezdravě a pak by se mi to vrátilo třeba, už bych to nedokázala. A taky protože už tak na tom nejsem nejlíp s imunitou, trávením, kůží, vlasama a tak.
Ale evím, jestli tomu moje jídelníčky odpovídají a na vaše názory se (pardon) moc spolíhat nemůžu. Každá to berete po svým a já to chápu, ale dost z vás má s jídlem taky problémy a nemá ten objektivní názor.

Nevím nic.

Jak jsem se dostala až sem?

Tumblr_ltstwfr7671ql47i4o1_1280_large


 


Komentáře

1 Luc Luc | Web | 2. února 2012 v 20:17 | Reagovat

ten obrázek je TRUE STORY.
určitě plánuju občas přidat jídelníček. nehodlám s tím přestat. jen to nechci řešit každý den.
to prázdno uvnitř člověka je něco neskutečně hnusného. znám to. sedím a je mi hrozně a jsem tak PRÁZDNÁ. nic necítím a přitom cítím všechnu zlobu a hnus celého světa. a nejde s tím nic dělat... to s tím přítelem mě mrzí. záleží, jak dlouho spolu jste. miluješ ho? každý máme své období, kdy cítíme divné věci. a nevyznáme se sami v sobě. ale je to subjektivní. o vašem vztahu toho moc nevím, takže mi zbývá ti jen popřát hodně štěstí a věřím, že to zvládneš :-) bude to dobrý, vyhrabeš se z toho.
vím, že nestojíš o názory na tvůj jídelák od nás, ale já ti to stejně musím říct :D nejíš vůbec zle :-) nejíš ani moc ani málo a právě tak se mi to líbí. možná toho máš k obědu málo a odpolední sváču bych přehodila s večeří, ale to jsou zbytečnosti. líbí se mi jak jíš dlouhodobě :-)
hlavu vzhůru :-*

2 Luc Luc | Web | 2. února 2012 v 20:31 | Reagovat

já vím, že o ně stojíš. ale kdo tady má ten nezkreslený názor :-) i proto se vzdávám psaní těch jídeláků.
já do svých 18 taky nikdy nemilovala... je to těžké... musíš se smířit sama se sebou. příjmout se taková, jaká jsi. když tak nad tím přemýšlím, já se se sebou nikdy nesmířím. nelíbím se si. ale snažím si na sobě hledat ty pozitivní věci, na které se snažím upozorňovat. příjdu si tlustá s velkým zadkem a stehnama a lýtkama, které se nikdy nezmenší, taky mám malé prsa. jestli existuje něco menšího než áčka, tak takové mám. taky jsem bledá. ALE mám hezké oči, mám hezké vlasy, jsem chytrá a inteligentní. jsou to maličkosti, ale ty upřednostňuju a stavím na nich sama sebe... máš na sobě něco, co se ti líbí? vzhled/pohava? tak zkus, ať ty dobré věci přebijou ty špatné... třeba píšu věci úplně od cesty. třeba máš úplně jiné problémy. ale už jsem to jednou napsala, tak ti to pošlu :D

3 mynewbestfriendana mynewbestfriendana | Web | 2. února 2012 v 20:37 | Reagovat

určitě i tak víš,jak jíst zdravě.je to jednoduchý.tolik stránek se zdravým hubnutím je..koukni na net..i activia má ted svoje stránky..nebo flora..a..no..ted si nevzpomenu..ale najdeš tyhle stránky..pro zdravý hubnutí..tam najdeš jídelníčky a podobně..tak si je jen malinko třeba pouprav,malinko uber a budeš hubnout kilo za týden(né jen půl jak bejvá často u zdravejch jídelníčků)

4 Cler Cler | Web | 2. února 2012 v 20:37 | Reagovat

Jíš pěkně. Osobně bych omezila pečivo alespoń na jeden ks denně :)) Taky jsem měla takový období - nechuť k životu, bylo to strašný, neskutečně strašný, ale právě bych řekla, že mi nejvíce pomohla lidská společnost, zapomenout jaký to je a normálně žít, užívat si života s přáteli. Normální lidi to může děsit, mě to neděsí - asi nejsem normální :D Ale odpovím ti na tu otázku, která tě zajímá - jestli ti bude líp až zhubneš? Nebude, jelikož štěstí se neskrývá ve štíhlosti, budeš se cítit lépe, ale tvoje podvědomí a mysl bude pořád stejná. Proto musíš žít teď a ne to odkládat na dobu až bude hubená. Nevim jestli ti to k něčemu pomůže, prostě tak to vidím já.

5 Fittie Fittie | Web | 2. února 2012 v 20:38 | Reagovat

PROČ TOLIK DEPRESIVNÍCH ČLÁNKŮ :( .. proč tolik sebenenávisti..
Jíš tak maličko a pořád si nevěříš .. ty to dokážeš , ne počkej .. ty to DOKAZUJEŠ! .. nepřejídáš se, nezvracíš. . tak co? užívej si to ! Podiv se na můj dnešní jídelníček , hrůza oproti tom tvém , musím zamakat .. ale ted to bude na dovelené těžké :/ .. ale já to zmáknu .. nějak. MUSÍME! . nepřejídáme se , to je hlavní!

6 F. F. | Web | 2. února 2012 v 20:50 | Reagovat

JE mi líto že se cítíš tak zle....
To dělá asi i to počasí venku, není slunce, není energie, přeji  ti ať se máš brzy co nejlépe!

7 confused confused | Web | 2. února 2012 v 21:06 | Reagovat

poslední dobou se cítím podobně. "Jsem prázdná a zároveň tak plná těch nejhorších pocitů a myšlenek. To prázdno uvnitř mě ničí." naprosto přesné. občas se dívám do zrcadla, hnusím se sama sobě, nepoznávám se.
ale to se zlepší. bojujme, všechno bude zase dobrý!
dnes jsem byla v jednu chvíli na dně a pak jsem potkala jednoho kluka. nenali jsme se vůbec. náhle jsme spolu na ulici začli mluvit - asi tak hodinku nebo víc. ani netuší, jak mi pomohl.
chtěla bych ti poradit, ale asi to moc nejde. tímhle si člověk musí prostě projít, když se tam dostane. ale bude to zase dobrý, věř mi ;)
takový motto - everything's gonna be okay in the edn. if it's not okay it's not the end!
bojuj. za lepší zítřky.
bude to zase dobrý.
všechno!
:)

8 fitness-girl fitness-girl | Web | 2. února 2012 v 21:22 | Reagovat

Je to těžké najít tu správnou rovnováhu pro hubnutí a je fakt, že se nemůžeš až tak řídit tím, co zabírá na ostatní. Podle mě je prostě hlavní mít dostatek živin a energie, ale i tak stále vězší výdej než příjem :) Zkoušela sis to zadávat třeba na stobklubu? Podle mě by ti to mohlo pomoci uvědomit si, jestli neděláš něco špatně ;) A jak to jinak teď máš? Pořád nic nehubneš Podle mě tam určitě nemáš jídla nadbytek.

9 anabells-eat anabells-eat | 3. února 2012 v 11:24 | Reagovat

Já myslim, že třeba dneska máš jídelníček dobrej. Je zdravej. Máš tam ovoce, zeleninu i bílkoviny. Hlavní složky nutný k dietnímu jídelníčku. Snad se ti můj názor aspon trochu bude líbit..

Hlavně.. to přece nevadí, že se teď necejtíš na to bejt s přítelem. Taky jsem si to zažila, měla jsem šanci mít skvělej den s ním, al enejradši bych vždycky byla doma. Nevím proč. Můžeš mu to říct, měl by to pochopit. Na druhou stranu je potřeba pro vztah něco obětovat, aby to fungovalo..A lenost je to nejmenší.

Doufám, že ti už bude brzo líp :/ Ale tahle sebelítost ti vůbec nepomůže, nelituj se tolik, nedělej ze sebe chudáčka a seber se trochu! Mohlo by se ti stát něco mnohem horšího, máš skoro všechno na co si vzpomeneš, tak si toho važ, hod problémy za hlavu a žij!
Všichni máme takovýhle dny. Zvládneš to :* Jenom si ty svoje problémy tak nepřipouštěj k tělu.

10 Saphire Saphire | Web | 3. února 2012 v 12:25 | Reagovat

Možná bych ti měla  napsat, že jsi měla jet, že by jsi přišla na jiné myšlenky a bylo by ti lépe.. jenže tohle nepomůže, nic jen tak nepomůže, muselo by se to změnit v hlavě, tam to všechno je a je to příliš pevný..neprolomitelný zámek.. nevíme, co dělat.. to je tak těžký žít?..

11 KayaSc. KayaSc. | Web | 3. února 2012 v 20:56 | Reagovat

Neomlouvej se za své články.
Víš jaký to je, když nevíš jak vyjádřit své pocity. Ty mi s tím pomáháš. Uvědomím si ,že to cítím podobně.

Nevím, proč se nám to děje.
Nechce se ti být s přítelem. Tak s ním nebuď vždy, ale někdy se to pokus překonat.

Furt se překonáváme.
Lidi kolem ani nevědí, kolik úsilí nás stojí vykouzlit si úsměv na tváři.
Ale, já už to dělám skorem automaticky.

Jestli nám bude líp až zhubneme?
To je otázka, na kterou se bojíme slyšet odpověď.
Doufám, věřím, že ano.

Jak už jsem psala.
Hlavně neztrácejme naději.
Naděje umírá poslední.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.