13 (30)

27. ledna 2012 v 10:01
Včera nám nešel internet, takže přidávám včerejšek až teď. Psala jsem to do wordu večer.

Od rána mě bolela hlava a byla jsem i po 8 hodinách spánku unavená. Ve škole mi celou dobu byla hrozná zima - jako teď v poslední době pořád, jen nevím, jestli je to mnou, nebo tím, že začalo mrznout a naše škola šetří na topení. A protivná a bez nálady jsem taky celej den.
Každopádně hned po ránu jsme měli tělocvik a dělali jsme něco mezi aerobikem, tancem, skákáním a posilováním. Zní to jako zumba..no prostě něco takovýho, docela jsem se při tom i zpotila. Pak jsme ještě posilovali břicho a řekla bych, že mě zítra budou bolet svaly. To je dobře.

No aspoň že tak, protože jsem se sotva dotahla domů a měla energii akorát tak se přejíst a na Jillian vážně už nemám. Sílu? Energii? A vůli dneska. Takže podruhý vynechávám.

Nechci moc psát jídelníček, nechci si vzpomínat, co jsem snědla, nutilo by mě to k výčitkám a jsem ráda (ráda?..možná..a možná budu akorát tak tlustá), že jsem nešla zvracet. Přes den jsem jedla normálně, ráno ovofit a dva suchary, ke svačině jablko, na oběd omáčku s rejží a hrušku, k svačině activia nápoj. Bylo by to v pohodě a ani jsem neměla hlad. Ale přišla jsem domů a sežrala spoustu pečiva, přestože jsem nechtěla už jíst sacharidy. Máma nakoupila spoustu čerstvýho křupavýho tmavýho pečiva a položila mi to na stůl. Takže hodně pečiva, konzerva tuňáka a nějaký sladký. Nebojím se, že bych po tom přibrala deset kilo, ale…vlastně jo, bojím se. Každej druhej den se mi tohle stává.

Bolí mě hlava, tak si jdu lehnout. Zejtra je v plánu zůstat doma, prospat se, přečíst si něco, kouknout na seriál. Když to půjde, zacvičím si.
 


Komentáře

1 LamyLucy LamyLucy | Web | 27. ledna 2012 v 19:32 | Reagovat

Přeji silnou vůli.
Jsem hrozně ráda, že jsi nešla zvracet, jsem na tebe hrdá.
Je to první krok <3

2 Saphire Saphire | Web | 27. ledna 2012 v 23:16 | Reagovat

Jak píše Lucy..

Drž se♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.