// Takže skorovánoce.

21. prosince 2011 v 19:51
Tak jo. Všechny dárky nakoupený, ještě to zabalím a hotovo. Musím teda bráchovi ještě koupit nějakou kravinu, ale to nějak neřeším, prostě něco vyberu, i kdyby jen čokoládu.

Dneska jsem se vykašlala na školu, vůbec se mi tam nechtělo a stejně nic už neděláme.:D A zejtra máme poslední den, vánoční dopoledne, pak jdu s holkama někam si sednout a zbytek dne budu asi s přítelem, přespím u něj a v pátek před obědem pojedu domů. Jsem zvědavá, jaký to bude..mám teď nějakou divnou náladu. Depresivní.. jsem dost mimo. A taky na mě přítel "tlačí", abych mu řekla, že ho miluju. O tom už jsem tady psala. Prostě mu nejdřív musím aspoň trochu nastínit svoje problémy..aby pochopil.

S jídlem jsem na tom hrozně, pořád něco ujídám, dneska jsem dělala cukroví a dost jsem ho i snědla. Takhle by ze mě přes vánoce byla koule..ješt víc než teď.
Takže - si zakážu veškerý cukroví, čokoládu, všechno - prostě zakázaný!! A tučný věci taky, saláty, řízky a tak. Jen přemýšlím, jestli mám dělat doma problémy i se štědrovečerní večeří..Asi se na to vykašlu a prostě si dám s našima smaženou rybu a kuřecí řízek, mmožná i salát s majonézou - jen pro ten jeden večer. Byly by z toho velý problémy.. Už takhle mě dost naštvalo, že mi babička tuhle říkala, že prej od našich slyšela, "že nejím".
 


Komentáře

1 Saphire Saphire | Web | 21. prosince 2011 v 21:27 | Reagovat

Můj pan M. také chce slyšet, že ho miluju, jenže já se bojím, že tím něco ztratím, ani to moc nechápu, ale zase vím, že ho to trápí a nechci, aby si myslel, že ho mám ráda nějak méně než ve skutečnosti. :(
Na vánoční večeři si udělám dietní salát, místo majonézy použiju sójanézu a k tomu asi sójový řízek, který bude určitě pěkně mastný, ale co nejvíc si ho vysuším a cukroví si nějaké povolím, teď se od něj držím dál.. tak proč ne na jeden den.. vlastně i ten další u babičky.. ale to se zvládne, musí. Prostě to zvládneme, všechno.. Neboj, jsem s tebou.♥

2 LamyLucy LamyLucy | 22. prosince 2011 v 0:04 | Reagovat

Držím palečky. M. by si měl uvědomit,  že ne všichni lidi projevují city rádi, nahlas, a nebo obecně vůbec. Já taky nerada něco říkám. Snad to půjde hezky hladce.

Snaž se ty Vánoce užííííít :) Budu ti držet palce, já si na Štědrý Den povolím :)

3 Camille Camille | Web | 22. prosince 2011 v 13:57 | Reagovat

Já si teď se sladkým, tučným hlavu nedělám, je to jen chvíle, to nikoho nezabije ;) ostatní takhle jedí furt...a tolik se zas přibrat nedá :). Dárečky už mám naštěstí taky všechny :)) supr

4 KayaSc. KayaSc. | Web | 23. prosince 2011 v 21:26 | Reagovat

Nemám ráda, když mě kluk nutí říct, Miluju tě. Řeknu mu to sama, až se na to budu cítit. Nejistý a neupřímný Miluju tě, je mnohem horší než žádné.

S jídlem souhlasím. Já většinou sním co mi daj, abych zabránila těm hádkám a problémům.
A jednou to nevadí. Jsou Vánoce, a ty jsou 1x za rok. Tak to neřeš a dej si a netrap se tím :)

Přeji krásné Vánoce a hlavně dobrou náladu! Jak přeji všem, pokus se zapomenout na své problémy a užij si je.
Já se o to taky aspoň pokusím.
Měli bychom, jinak se jednou zblázníme(jesti se již nestalo.)

Tak se měj krásně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.