// Příliš stresu pro ten jeden večer.

25. prosince 2011 v 0:29
Nějak mě ty vánoce neberou. Jo, byl to fajn večer.. Ale obešla bych se bez toho.
Nakonec jsem celej den proležela v posteli, protože mi není moc dobře, jsem dost nachcípaná. Ale tak v pohodě, přečetla jsem si knížku a vstala ve čtyři odpoledne, abych zabalila dárky a udělala se sebou něco, abych na večer vypadala jako člověk, protože u nás se štědrej večer roznhodně neobejde bez tisíců fotek. Hezky jsem se oblíkla, umyla a vyfoukala vlasy, namalovala se.. Večeřela jsem jako každej rok, bramborovej salát, smažená ryba a menší kuřecí řízek. Pak jsem si ještě během večera dala nějaký cukroví, ale taky ok. Žádný větší výčitky, ale byl to ten jeden den..nesmím to jíst celý svátky. Takže od teď žádný zbytky klobás, řízků, cukroví.. rybu si možná dám ještě, s trochou salátu.:)

Věděla jsem dopředu, že dostanu notebook, takže jediný překvápko bylo, jakej. Možná jsem si spíš měla vybrat sama, protože mi tatík vybral červenej. Jinak je ale dobrej, takže si nebudu stěžovat a max koupím nějakou nálepku na něj, jako na tu vrchní stranu. Aspoň to bude originální.

Přítel chtěl ještě skypovat, ale já na to nějak nemám moc náladu..Měla bych využít toho, že mi to dneska docela sluší, ale nechce se mi s ním volat půl noci..Jsem tak povrchní. Nebo ne? Na jednu stranu jsme povrchní všechny, co tady tak přehnaně řešíme, jak vypadáme a kolik vážíme. PREJ nám to bude za deset let připadat jako hloupý malicherný problémy. Jsem teda zvědavá. Asi je to pravda, ale co s tím teď udělám?

Ale jinak, to, že mám notebook znamená, že tady budu moct být častěji a budu moct komentovat a nebát se, že mi blog někdo náhodou objeví. Takže mě tu čekejte.:)
 


Komentáře

1 Saphire Saphire | Web | 25. prosince 2011 v 0:50 | Reagovat

Také bych se bohatě obešla bez tohohle divadla..
Notebook je dobrá věc, tším se na články.:))

2 LamyLucy LamyLucy | 25. prosince 2011 v 1:55 | Reagovat

Jéé, jsem ráda, že tu budeš častěji
Já skype na volání s webkou ráda nemám, jen s rodiči, jinak ne :D vždycky se vymlouvám.

3 Amatiel Amatiel | Web | 25. prosince 2011 v 7:21 | Reagovat

Taky jsem ty Vánoce nějak extra neprožívala, takové divadlo mě nebaví.. S těma fotkama toje hrozné.. Vypadám tam s plnou pusou jídla celkem obludně:/
Já skype volání nemám ráda, zním jak 10ti leté děcko, takže si nemyslím, že jsi povrchní.. Teda, každá z nás je, ale podle mě to není nic špatnýho, protože v tomhle světě to jinak nejde.. A možná nám to za pár let bude připadat třeba i směšný, ale za pár let tu taky nemusím být:) Kdo ti to řekl? Mamka?

4 Anabell Anabell | Web | 25. prosince 2011 v 11:51 | Reagovat

Já jsem to slavila asi tak nějak stejně, už ty vánoce nejsou, co bývaly, nemám z toho takovej ten.."pocit"
každopádně notas si užívej, ymslim, že je úplně jedno, že je červenej, náhodou TO JE originální a v cajku, tak si toho važ ;)

máš koukám takovu podrážděnou náladičku :D :/

povrchní možná sme, že řešíme to jak vypadáme, ale znám mnohem víc povrchní lidi, co se k ostatním chovaj blbě, zneužívaj je, lžou a podobně a to je teprve POVRCHNOST
já myslim, že my povrchní nejsme
a to, že nemáš náladu na přítele je normální

tak hezké svátky:*

5 El El | 26. prosince 2011 v 11:06 | Reagovat

Tak to tě rychle vyvedu z omylu, jelikož mně je 28 a postavu a vzhled řeším pořád stejně jako v 18 :-) A fakt si na to nepřipadám stará! A už vůbec si nemyslím, že to, že je mi o deset let víc než tobě, by mělo znamenat, abych se smířila se špekama. A stejně tak moje kamarádky, neřeší to akorát pipiny, který se doma zahrabou s děckem a rezignujou na to, vypadat pěkně.

6 KayaSc. KayaSc. | Web | 26. prosince 2011 v 19:53 | Reagovat

Já se těším na časy až nebudeme řešit váhu, co jíme, kdy to jíme. Doufám, že přijde.
Asi jsme povrchní.
V určitém směru.

A těším se na tvé články z nového noťasu :)

A já doufám, že se ta vánoční atmosféra jednou vrátí. Jednou, snad?

- a co se týče toho vynuceného Miluju Tě. Nechápu to. Ex mi to řekl tak brzo, že jsem si musela přemýšlet, vždyť mě skoro nezná, myslí to vůbec vážně? A pak mě furt cpal do toho, abych mu to řekla zpátky.
Nevím. Někdo to tak má. Je na to zvyklej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.