// Dobrá práce, B! (ha ha)

7. listopadu 2011 v 14:57
Skoro 39 horečka, jak já to nenávidím. :( Musím bejt nemocná zrovna v tu nejvhodnější chvíli, samozřejmě!! Ve škole máme spoustu testů před čtvrtletím, nejde o to, že bych se na ně nějak zvlášť učila, kdybych na ně šla, ale už to vidím, jak přijdu a budu psát deset testů v jeden den.:D A venku je tak nádherně..asi poslední fakt pěkný počasí. A chtěla bych bejt s M., měla jsem se taky sejít s nejlepší kám oškou z dětství, ze tzákladky, se kterou jsem se několik let vůbec neviděla. A v sobotu mám jet s našima do Prahy. Hm..:(

Aspoň, že jsem stihla mít skvělej víkend.:) V pátek a v sobotu jsem byla u kámošky, na takový vesnici, kde bydlí. V pátek jsme si hezky nakoupily pití (řeknu vám, kombinace frisco-redbull je úžasná! jen to nemíchejte ještě s vodkou s džusem! :D) a šly na fotbalový hřiště, kdy jsme chodily dokola, protože nám byla kosa a jak jsme byly připitý tak jsme si udělaly skvělej svěřovací večer. Nemáme na sebe teď moc času, takže jsem byla hrozně moc ráda.:) Skoro jsem jí řekla i o svejch problémech..s jídlem. Ale něco mě zastavilo.
Pak jsme šli tančit do takovýho baru, ale nechtěli nám zahrát Rihannu, takže jsme se naštvaly a šly ven a dělaly největší kraviny, za který bych se hrozně styděla, kdybych v tý vesnici bydlela taky.:D


45000369_large

A včera jsme si udělaly skvělej den s M, byli jsme venku, protože bylo krásně a pak u něj, protože měl prázdnej barák.:)
Nevím, co se mi stalo, ale nějak mezi řečí jsem mu naznačila, že mám nějaký problémy se sebou, něco, co nikdo neví. Pak jsem si za to nadávala, protože se samozřejmě pořád vyptával a teď o tom bude přemýšlet akorát. Nevím, jestli mu to chci říct..bojím se.

S jídlem to celkem jde, omezuju přejídání navečer, ale zas mám ten jídelníček dost nepravidelnej. Vynechávám někdy svačiny a tak. Ale největší věc - nějak jsem přestala zvracet v poslední době. Řekla jsem si, že takhle to nikdy neskončí, protože to mám vždycky jako únikovou možnost a tak mi nic nebrání se přejíst. Teď budu muset za každej nezvládnutej den nýst následky. Nejsem si jistá, jestli je to úplně dobrý, protože takhle akorát přiberu..ale já už kurva nechci bejt bulimička!
 


Komentáře

1 Anabell Anabell | Web | 7. listopadu 2011 v 15:19 | Reagovat

Hrozně špatně se mi čte tvoje písmo malinký, zvetšit! :D
Hej, seš druhá, kdo mi dneska řiká, že je nemocnej, co to zas je?! :D Jez pěkně vitamínky, pij čajík, ono se ti udělá dobře ;) :D

Je na tobě, jestli to M. řekneš, ale rozhodně ty věci jenom nenakousávej, on se pak bude ptát co je se děje, ty se o tom nebudeš chtít bavit a akorát to dopadne špatně. Bud mu to svěř a nedělej z něj idiota, nebo radši mlč..

Je dobře, že nezvracíš :). Ale máš pravdu, když se přejíš, poneseš následky, ale zas to můžeš brát jako motivaci, že prostě kdyžs e přejíš TAK PŘIBEREŠ a když si tohle řekneš x za sebou než něco "sežereš", určitě to zafunguje :D ;)

2 banalite banalite | Web | 7. listopadu 2011 v 20:24 | Reagovat

Nestačí "chtít". Myslím, že jim to můžeš říct, mě podpora právě od nejlepší kamarádky a od přítele vytáhla z nejhoršího. Ale jestli se na to necítíš připravená, tak to chápu :) Držím ti palce.. Btw, je ten M. ten kluk o kterém jsi mi psala na mailu?? ten bývalý?

3 lamylucy lamylucy | Web | 8. listopadu 2011 v 5:24 | Reagovat

Je mi líto, že jsi nemocná, ale na druhou stranu, za to přece nemůžeš ..věřím, že ty testy tvládneš :)

Tohle jsem jednou dělala s kámoškou u ní na vesnici taky :D nebo teda něco podobnýho :DDDDD

M. nic říkat nemusíš, jestli se na to necítíš :) Věř mi, až přijdeš čas ...

A GRATULUJU moc k nezvracení!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.