// Whats up?

28. října 2011 v 16:12
Tak jsem si v poslední době uvědomila jednu věc. Mám problém s vnímáním reality. Filmy mi přijdou reálnější než život, chtěla bych žít v jednom z nich. Nejsem spokojená s tím, co mám, a hledám něco víc.
Nepoznávám sama sebe, nechovám se jako já, nejsem ta, co jsem si myslela. Ne přímo v negativním slova smyslu, prostě jen..nevím. Uniká mi pointa vlastních myšlenek. Všechno je tak divný.

Tumblr_lom5h3dlut1qijf13o1_500_large


Nestačí mi obyčejnost. Chci víc, než mají ostatní. Chci být víc. Ale neumím toho dosáhnout. Nevěřím si.

M. mi opakuje, jak jsem úžasná, že je mu se mnou krásně a že mě miluje. A já? usměju se, dám mu pusu a tím to končí. Nemám pocit, že bych ho milovala. Ne že bych ho neměla ráda, je mi s ním skvěle, kvůli němu jsem celkem v pohodě, je hrozně hodnej a tak. Chci s ním být. Ale něco tomu prostě chybí, z mojí strany teda. Asi jsem moc zahleděná do sebe.
O co jde? Asi vím. Nenávidím sama sebe. Jak bych si pak mohla vážit někoho, kdo mě miluje?
Dokážu vůbec s někým být, milovat ho?

Asi to tak bylo vždycky a se všema. Když jsem jela jako malý dítě na měsíc pryč od rodičů, byla jsem v pohodě, i když ostatní děti řvaly, že se jim stýská. Můžu nejlepší kámošku měsíc nevidět a nestýská se mi, pokud jsme aspoň v nějakým kontaktu a můžem komunikovat aspoň přes telefon. Přítele taky nepotřebuju vidět každej den, nestýská se mi po něm, když s ním nejsem. Mám lidi ráda...ale asi jinak.
 


Komentáře

1 Anabell Anabell | Web | 28. října 2011 v 19:05 | Reagovat

Nejsi divná, myslim, že je tohle stádium normální. Cejtím to uplně stejně jako ty a moje kámoška taky tak, neni to nic neobvyklýho :)

Asi očekáváme od života něco víc, jenže nic víc už neni. Možná to můžem změnit..ale otázkou je JAK

Jsem si jistá, že dokážeš milovat. Všichni dokážem. Ale musí to bejt ten pravej, znáš to jak se to řiká.. "nebyl to ten pravej"
:D

2 lamylucy lamylucy | Web | 29. října 2011 v 5:19 | Reagovat

Možná jen moc přemýšlíš a moc se soustředíš na všechny věci okolo. Přijde mi, že jsi na jednu stranu hodně vnímavá.

Já ... neumím to říct,ale přijdeš mi normální.
Ono totiž to, že nenásleduješ většinu, NEZNAMENÁ, že je něco špatně.

3 Minnie* Minnie* | Web | 29. října 2011 v 14:53 | Reagovat

Děkuju za komentář, sem moc ráda že si si mě ještě nesmazala ): Mám tě ráda :)

4 Blair Blair | Web | 29. října 2011 v 16:20 | Reagovat

Ahoj,
právě jsem ti sem psala šíleně dlouhý komentář a on se mi smazal!!! :(( vůbec se mi to nechce psát znovu ale musím se ti prostě ozvat.
Často jsem sem chodila a četla tvé články. Ted jsem si na tebe zase vzpomněla a nedalo mi to.. Musela jsem sem jít a napsat ti.
S tím tvým přítelem, nevím co bych ti na to napsala. :( jsem na tom podobně.. Jsem s ním už 2 roky a nebejt jeho tak se v bulimii utápim mnohem víc a skončila bych i tekrát v tý nemocnici kam jsem měla jít, ale prosila jsem rodiče že nechci protože jsem chtěla být s přítelem, věřila jsem tomu, že se z toho díky němu dostanu.. taky mi pořád opakuje, jak jsem úžasná, že je mu se mnou krásně a že mě miluje. A já mu dám jen pusu a konec.. :( Jsem na něm závislá protože jsem si nikdy nikoho jiného než jeho tak blízko k tělu nepustila.. Miluju ho proto, že mě dostal z těch největších sraček (anižby to věděl samozřejmě) ale něco tomu už chybí... Vášeň vyprchala :( přesto jsem na něm závislá a k životu ho potřebuju.. Nechápu to :((
zajímalo by mě jestli ještě zvracíš? doufám že už jsi od toho upustila ;)
myslím na tebe a dyštak se mi ozvi na blog
pa :)

5 F. F. | Web | 29. října 2011 v 19:11 | Reagovat

Potřebuješ se něčím zabavit, něčím aby jsi tolik nepřemýšlela nad životem. Choď na procházky, uč se, vzdělávej, navštěvuj fitko, dělej cokoliv co tě dostane pryč od myšlenek..

Když jsem začala s přítelem randit také jsem si říkala že on mě má rád, ale já ho mám ráda ale né dostatečně. Že přeci já nemuzu milovat někoho když nemiluju samu sebe....uplynulo několik týdnů. My jsme se více a více sbližovali, více a více spolu trávili čas, začínala jsem být pomalu štastná. Je to asi dva měíce co jsem přestala s MIOu. A díky jemu. Ze začátku jsem si nemyslela že by to tak moho dopadnout ale když se budeš soustředit na cokoliv jiného, třeba i na přítele tak uvidíš...bude to lepší. On tě z toho dostane, musíš věřit tomu že muzes nekoho milovat i přes to čím sis prošla.

6 banalite banalite | Web | 30. října 2011 v 1:50 | Reagovat

Je to zajímavý :)
Myslím, že nemůžeš milovat, protože jsi moc zaměřená na sebe. Ne jako narcis, ale bohužel v opačnym významu - negativně. Já jsem to měla tak, že na klukovi mě nejvíc zajímalo - JAK REAGUJE NA MĚ, CO SI MYSLÍ O MĚ.. jaký je on mě vlastně nezajímalo. Ale díky názory okolí jsem si utvořila taky pohled na sebe sama. Snad jsem se našla, a snad se najdeš i ty :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.