// 16.10.2011

16. října 2011 v 16:31
Nechvalte mě předčasně, včera jsem to dovršila nočním přejezením a zvracením. A to už jsem chtěla sama sobě gratulovat, jak jsem to zvládla. No co.
Slíbila jsem bývalýmu, že za ním příští týden zajedu, pokecáme u kafe a možná kouknem na film. K němu domů. Nehledám v tom nic víc než kamarádské setkání, ovšem příteli o tom říkat nehodlám..hm takže tolik k tomu asi. To není nic proti ničemu, ne? Nehodlám s ním nic mít, ani v nejmenším, i když netvrdím, že jsem zmatená tím, co mezi náma je a byla bych nejšťastnější, kdyby to bylo obyčejné přátelství, což ovšem není.

Dneska jsem po včerejší noci vstala v 10 hodin a bylo mi jako kdybych měla kocovinu. Ovšem nějak jsem to rozchodila a věnovala pár hodin uklízení u sebe v pokoji, přičemž jsem umyla i okna (nikdy dřív jsem to nedělala :D). Musím říct, že už to tam vypadá zase celkem obytně.:D
Následoval rodinnej oběd a oslavička, takže jsem měla po dlouhý době normální velkou porci normálního jídla. Ne přejezení jako obvykle potravinama přímo z krabice/lednice, ale prostě pořádný hlavní jídlo a dvě skleničky červenýho. Výčitky nejsou. :) Šli jsme se pak s našima projít po městě a bylo to fajn.

Photo%252b1_largeTeď jsem si dala eine coffee a pravděpodobně budu muset udělat něco málo do školy, protože potom si chci zacvičit, pořádně si dát do těla a následně si dát hekzy vanu, umýt vlasy atd.

A od zítra se vrhám do hubnutí na 100%. (Koukala jsem na jídelníček od nutriční terapeutky od Portii a přijde mi to hodně zajímavý, kdybych si mohla nosit do školy jídlo v krabičkách, šla bych do toho beze změn tak jak to je.)

Jídelníček pod perexem.


S. -
Sv. 3 pl.šunky, 20g cottage, půl papriky, kus cukety
O. maso dvou barev (kuřecí, vepřové), gril.zelenina, domácí hranolky a am.brambory (v troubě bez tuku), 2 skl.červeného vína
Sv. 3pl. šunky, čekankové kafe
Sv.2. jablko
Ve. 4 knackebroty, fit style pomazánka, 30%sýr
 


Komentáře

1 Anabell Anabell | Web | 16. října 2011 v 17:14 | Reagovat

kde najdu ten jídelák na kterej si koukala?
je ti fajn, tak to je mi taky fajn :).
za bejvalym klidně jeť, ovčem k němu domů..je to odvaha..ale je to taky dost divný. já přesně vim jak to myslíš, zažila jsem to..
neřekneš o tom přítelovi, neřekneš mu třeba ani jednom kousek pravdy, že jdete ven, co už o něčem vypovídá..
ale klidně se kámošete, jen nedělej nic, co bys nechtěla, aby ti dělal přítel (jakože by jel za bejvalkou domů :D )

2 Annie Annie | Web | 16. října 2011 v 17:21 | Reagovat

zítra do toho jdu taky na 100% :) dáme to!

3 S. S. | Web | 17. října 2011 v 15:37 | Reagovat

já ti věřím B.! zvládneš to.. máš přece M.. :) a máš nás

víš, on je Pája takovej, že jsem se mu to ani tak moc říct nebála, nebo bála ale mnohem míň než jsem si kdy představovala. on mě poslouchá, on mi rozumí, on mě neodsuzuje. a já ho taky ne.. prostě jsem mu všechno vyklopila, probrali jsme to spolu, mimochodem jeho kamarád taky trpěl bulimií, fakt zvláštní příběh.. v tomto ohledu to upřímný je. ale když ho dvakrát za sebou  podvedu? dobře, nic tak strašnýho jsem s tím kamarádem nedělala, ale i tak.. zasloužila bych nafackovat, protože si nevážím tak skvělýho kluka. teda já si vážím, ale když udělám tohle? fakt nevím, co říct a jak se obhájit, protože na to správný argumenty snad ani neexistujou. lidi dělaj různý blbosti.. a já jsem v těch blbostech fakt mistr.

jinak.. záchvaty, bulimie. někdy je to lepší, jako třeba minulej týden, někdy je to horší - jako dneska. je toho na mě moc, ikdyž si uvědomuju že moje problémy jsou tak trochu platonický a že si za ně můžu sama..
zvládnu to? nevím.
tolik jsem si slibovala od září, od začátku školy.. pamatuju si jak jsem šla na první rande s pájou, cítila jsem se skvěle a myslela si že to špatný už je za mnou. a vono hovno.
tolik ke mě..

drž se B.! buď silná a ono to půjde. když to píšu já, asi to zní blbě, ale moc ti držím palce a věřím, že TY to zvládneš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.