// Žít je umění.

17. září 2011 v 18:40
Tak jsem zpět.
Vůbec to nebylo tak hrozný, jak jsem čekala, dokonce jsem si to užila a jela bych klidně ještě znova. :) Na to, že jsem se den před odjezdem sešla se svou milou společnicí na wc, jsem podávala i (na mě) celkem pozoruhodné výkony. :D V triatlonu jsem samozřejmě byla v druhé půlce, ale neskončila jsem vůbec mezi těmi posledními! I když to tak nejdřív vypadalo - v plavání jsem byla skoro nejhorší, v kole jsem to trochu dohnala a v běhu jsem nakonec předhonila nejvíc lidí. Bylo to tak udělaný, že jsme běželi naposled a v pořadí určeným předchozíma výkonama, takže kolikátí jsme doběhli, tolikátí jsme byli v celkovém pořadí. Snad poprvý jsem cítila nějakou radost z běhu, že by endorfiny nebo co to má bejt? :D
Jedna holka, co jí nesnáším, hrozná kravička, která si o sobě hrozně myslí, byla v plavání úplně první ze všech (protože dřív plavala závodně), takže se nademnou vytahovala - nakonec jsem jí v tom běhu předběhla! Skvělej pocit. ♥

269438_10150269550146489_568471488_7259762_7484171_n_large


Další věc (možná špatná, možná skvělá): po delší době se mi začal líbit jeden kluk. Od nás z ročníku, žádnej takovej ten krasavec na první pohled, co po něm půl školy letí, nic takovýho, takovej ten typ, kterýho si všimnete až po nějaký době, co jste blízko něj a postupně se začnete na něj víc soustředit až se najednou přistihnete, že nemůžete přestat myslet na jeho oči...:D Byl se mnou ve družstvu, velkej sportovec, až šílenej. Takovej dobře nervózní pocit jsem už dlouho neměla. :) Cítila jsem se, jako když vážně žiju..
Nejsem si ale jistá, jestli to bylo pozitivní. Nedokážu odhadnout, jestli se mu aspoň trochu líbím, neustále jsem si říkala, že se mu nikdy líbit nemůžu, že by mě nemohl mít rád a tak dál. Plus kámoška vypadala, že se jí taky trochu líbí.. Takže jsem se ho radši snažila trochu ignorovat a víc se bavila s jinejma. Strach z toho, že bych se mu nelíbila a snad ještě větší strach z toho, že bych se mu třeba líbit mohla.
Budu ho potkávat dál ve škole, takže se to třeba ještě nějak vyvine, i když myslím že ne. Chvílema jsem měla pocit, že po mě trochu koukal, mám ale na tohle hrozně zkreslenej pohled, já to vím.
Nejhorší bude, pokud s ním začne ve škole ta kámoška flirtovat, nebo nedejbože kdyby spolu něco měli. Ona je taková.. vůbec ne děvka, je to skvělá holka, nechápejte to špatně, jen se vždycky do někoho poblázní a kluci na ní hrozně letěj a...je těžký se vedle někoho takovýho pohybovat. Před dvěma rokam jsem se poprvý "zamilovala", pověděla jsem jí, že si s daným chlapcem píšu a že se mi líbí a to všechno a skončilo to tak, že - skončili spolu. Vlastně jsem ji na něj upozornila, kdyby se mi nelíbil, vůbec by spolu asi neskončili. Odpustila jsem jí s tím, že ten on se s ní měl stejně líp, než by se měl se mnou a že jí to (doopravdy) přeju, ale důvěra mezi náma je od tý doby malinko pokroucená. Z mý strany teda.
Někdy přemýšlím, že bych se jí svěřila se vším..jako úplně se vším. Někdy je mi hrozně protivná a nevěřím jí.

Ale mě je často protivnej celej svět. A nevěřím nikomu.
Nikdy.

Jo a ještě poznámka k jídlu - zjistila jsem, že vůbec nemám představu, jak by měla vypadat normální porce, jak bych měla jíst, nedokážu odhadnout míru. A tak jsem jedla podle holek, jedla jsem jako ony s tím rozdílem, že jsem měla sebou celozrnný chleba, jablka, mussli tyčinky a tak. Takže k snídani lupínky s jogurtem a talířek zeleniny, k obědu a večeři co tam bylo za jídlo, třeba kuře s rýží a mezi jídly třeba čoko-mussli na energii, jablko, cz toust nebo po večeři dezert, co jedli všichni ostatní - kus buchty třeba.
Jen to udržet dál! Nesmím se přejíst. Vím, že teď stačí jeden záchvat a budu zase...v hajzlu. Doslova.
 


Komentáře

1 Minny Minny | E-mail | Web | 17. září 2011 v 19:21 | Reagovat

kéž bych to byla já :D samozřejmě že thinspo :)
s tím přejídáním, to zvládneš, prostě se zkus třeba nadlábnout ovocem a zeleninou a pak se nepřejíš, a taky zelený čaj mi pomáhá :)

2 Anabell Anabell | Web | 17. září 2011 v 19:22 | Reagovat

To je hrozně hezkej článek :) Nevim proč, strašně dobře se mi četl, nad příběhem s tim klukem jsem se usmívala :)

Myslim, že bys tomu měla dát šanci, tys to tady hned teď zabila, jakože mezi Váma nic nebude a kdesi cosi :D. To teda ne! Zkus to sakra, co se může stát? Kluci milujou když o ně maj holky zájem, při nejhorším skončíte jako kamarádi nebo prostě známý! Neboj se toho tak sakriš! :D

A je dobře, žes tu děvenku z plavání předběhla, jen ať čumí co my všechno umíme! :P

A ta kámoška..pokud máš někdy pocit, že jí nevěříš, je to špatně. Něco je špatně, není to orpvdový kamaráství. U kámošky si musíš bejt jistá, že cokoli jí řikáš tak nikde nepoví dál. Né že jí budeš řikat "hele ale neřikej to nikomu prosimtě". Kámošky to berou automaticky, že je všechno tajné. Taky nikomu moc nevěřím, dalo by se říct, že opravdvoé kamarády mám jenom 2, těm svěřím všechno, ale jinak nikomu. A je to dobře. Stejně tě všichni akorát po nějaký době podrazej..

no konec deprese, kam sem se to dostala až? :D Tomu klučinovi dej šanci, a keep smile! ♥

3 S. S. | Web | 17. září 2011 v 20:22 | Reagovat

jo, s tím svěřování to chápu stejně jako ty - jak by se na mě pak dívali?
máš pravdu, tady na internetu si to může přečíst každý, přesto.. je to jiný, než kdybych to měla někomu říct..

s tím klukem držím palečky, moc bych ti přála, aby to vyšlo! já teda taky nemusím školní krasavce, jsem spíš na "zajímavý typy".. :D
měj se moc krásně B., a přesně jak jsi řekla.. nesmíš dopustit se zase přejíst, jinak bys v tom jela znova. budu na tebe myslet a posílat ti pozitivní energii! :))

4 Cher Cher | Web | 17. září 2011 v 20:34 | Reagovat

ahoj :)) jsem z blogu leaner.blog.cz. Te
ď mám nový blog, někdo mi na něj totiž vlezl. Takže jestli zůstaneme pořád affs, prosím přepiš si mě :)))

5 Miki Miki | Web | 17. září 2011 v 20:57 | Reagovat

Jsem moc ráda, že jsi spokojená :-) a že se ti daří. Jen tak dál :-). Já ještě kluka neměla. Kolikrát jsem o tom přemýšlela, ale jaksi žádný o mě nemá zájem, nevím, kde je hledat :-D.

6 lamylucy lamylucy | Web | 18. září 2011 v 5:09 | Reagovat

Jsem ráda, že se ti tam líbilo :) A k tomu běhu v triatlonu gratuluju, je to super, mám radost <3

Ten kluk - zkus s ním pokecat :)) A kamarádce bych to neříkala ... zatím. Protože podle toh jak jí popisuješ není zlá, nebo nepřebírá kluky schválně, ale něco v ní je. Tak pro jistotu ;)

S tím jídlem jsi udělala dobře :)

7 Amy Amy | Web | 19. září 2011 v 7:54 | Reagovat

super blog ;) spriateliš?

8 fitspo fitspo | E-mail | Web | 19. září 2011 v 9:02 | Reagovat

A to jedení se na tobě nějak projevilo? Přejedla si se, když si jedla jako oni nebo jak?

Já třeba na soustředění jako ostatní jíst ani nemůžu, bych se přežrala jak to prase :-D

A kamarádce nic neříkej, jinak máš pravdu zase by se na něj více zaměřila...

A gratuluji k předběhnutí "kravičky" :-) patří jí to...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.