// Plány.

8. června 2011 v 19:59
V té Anabell jsem nebyla. Vážně super. Naši potřebovali, abych s nima někam jela a nešlo říct prostě nemůžu, musela bych si vymyslet něco fakt závažnýho, kde nesmim chybět, abych s nima nemusela...a popravdě jsem se taky dost bála, lekla jsem se toho, že bych měla někomu vyprávět svoje problémy, cizímu člověku,. Tak jsem se ani nesnažila se z toho vykecat.
Jo, a to jsem na to tak spoléhala...možná, že o tom vážně nedokážu s nikým mluvit.
No takže tak.
Třeba to zvládnu sama. Dneska to šlo, od zítra začnu psát jídelníčky a prostě se NEBUDU přejídat a už vůbec ne zvracet. Jestli to udělám, zabijte mě!
Koupila jsem si zase nové číslo Diety a jsem příjemně překvapená ou mini přílohou -- jídelníček na hubnutí na 4 týdny nebo na kolik. Na den tam mají něco kolem 1300kcal (5500kj), to je docela fajn, ale toho jídla se mi tam zdá dost, trochu bych ubrala. Píšou, že váhový úbytek by měl být 2-4kg za měsíc. Kdybych toho jídla trochu ubrala a hodně sportovala, mohla bych mít úbytek to 1 kilo za týden třeba....ne? :) A to by bylo fajn, kdybych to dodržovala, na konci prázdnin bych měla dole nějakých 10 kilo klidně kdyby to tak šlo..tyjo počítám to dobře? 10 kilo? Tolik snad ani zhubnout nechci. :D

Tumblr_llnu9broxt1qhioqno1_500_large

Rozhodla jsem se totiž, že to prostě musím zvládnout. Motám se v kruhu a nic mě nebaví, potřebuju se svým celým životem něco udělat. A protože se takhle necítím dobře, první krok může být ten, že zhubnu, abych se cítila dobře. <3 To přece stojí za víc, než to "potěšení" z jídla. :)
 


Komentáře

1 Anabell Anabell | Web | 8. června 2011 v 20:15 | Reagovat

Hele to tvoje chápání hubnutí kil je trochu.. špatný (nevim jak jinak bych to řekla :D) když bys za tejden hubla 1 kilo tvoje tělo by to nijak moc neocenilo protože je to strašně nezdravý a nemusí ti to nic udělat ted, ale do budoucna by se to na tobě určitě podepsalo. zdravej úbytek váhy je 2-3 kila za měsíc a tělo to neschazuje takle pravidelně, v jeden měísc mužeš ztratit třeba 3 kila v dalším zase jenom 1, organismus je záhadnej :D Ale to číslo diety si taky hodlám koupit je tak zase ten časopísek o zdraví a tak? :D

2 Fille Fille | Web | 8. června 2011 v 20:22 | Reagovat

To mě mrzí že jsi tam nebyla...Ale doufám že to zvládneš sama :). Budu Tě podporovat. Musíme se navzájem všechny podporovat - jinak to nepůjde.
Taky se teď snažím...ale je to těžké - však to znáš no. Budu Ti držet palce. Taky mám z DIETY jídelníček asi na dva měsíce, je starší, asi půl roku starej ale to jídlo se mi tam nezdá. Jsou to samý sacharidy a tak....

3 Willandra Willandra | Web | 8. června 2011 v 20:35 | Reagovat

Občas je lepší svěřit se cizímu člověku s objektivním pohledem na věc a objektivní radou než někomu, s kým se dobře znáš. Vůbec jsi nad tím neměla moc přemýšlet a prostě jít. Já se taky před jízdou v autoškole nestresuju, že mi zas budou chodci lítat pod auto, ale sednu a jedu a řeším situaci v průběhu. Ono to někde vzadu hlodá, ale časem se tohle dá naučit potlačit a zbytečně se moc nestresovat. :-) A když to nevyšlo teď, vyjde to příště. Zkus to. ;-)

4 Angie Angie | Web | 10. června 2011 v 6:29 | Reagovat

Škoda, že jsi nešla do té Anabell... Držím ti palce, aby jsi to zvládla sama. Myslím si, že i kdyby jsi tam šla, tak by stejně největší část práce zbyla na tobě :)

1kg za týden je hodně. Ve všech článcích o dietách jsem četla, že nejlepší je, když schodíč za týden 0,5kg. Víc je velký zásah do oraganismu a mohla by sis zadělat na zdravotní problémy ;)

5 Minnie* Minnie* | Web | 10. června 2011 v 20:27 | Reagovat

Ani se ti nedivim s tou anabell, je to škoda ale já bych to asi taky nezvládla. Mě to stačilo ted, když sem byla u doktorky. Civěla na mě, a ať mluvim ! já nevěděla co řikat ani víš co.. Hele ale nezapomeň že si silná holka a zvládneš to i bez toho, teď koukam ze mas nadhernej plán :) jídelníček s 1300kcal-to je fakt krása ! taky se budu snazit takovýhle držet ! :) držim ti palce, máš na to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.